ייעוץ מחשוב ואינטגרציה היא מלאכה הדורשת תכנון מקדים והכרת דרישות המערכת ועסק. השינויים הרבים שעוברים על שוק הטכנולוגיה היום הם רבים ומהירים. כדי לבצע תהליך אינטגרציה צריך ידע נרחב במוצרים השונים הקיימים בשוק. ל SySmarter יש ארגז כלים מושלם לביצוע תהליכי אינטגרציה בכל הרבדים הקיימים תוך מזעור הסיכונים והבטחת מעבר חלק ו-Down Time מינימלי. SySmarter מרכזת ללקוחותיה מגוון של שירותים תחת קורת גג אחת ומספקת ייעוץ מחשוב מלא בכל רגע נתון

שילוב מערכות ענן

 עבודה בענן דורשת שינוי מהותי ברוב העסקים היום. יש צורך בהקמת תשית יציבה ומהירה כדי ליצור עבודה חלקה. החל משינוי חבילות הגלישה ושינוי החומרה בעסק. כולם רוצים לעבוד בענן היום. אצלנו חשוב לבצע את התהליך בצורה שקופה וחלקה. לכן מעבר כזה מתחיל בתכנון העבודה בצורת “עקב על הקרקע” שמאפיינת במעבר בחלקים. חשוב לראות שמערכת שעוברת תהליך עליה לענן עובדת בצורה חלקה לפני שמבטלים את המערכת הישנה וממשיכים הלאה. המעבר הוא שקוף בחינת המשתמש שאינו מרגיש בהבדל בין צורת העבודה הקודמת וחדשה.

Z

שילוב תוכנות חדשות

שילוב מערכות חדשות בעסק יכול לגרום בלגן כאשר לא יודעים איך לעשות אותו. חשוב לדעת מה התשתית הקיימת ואיך לשלב או לשדרג אותה על מנת לעבוד עם התוכנות החדשות. הרבה עסקים היום מעונים לעבוד מול תוכנות לניהול משרד ולקוחות. תוכנות אלו דורשת שינוי או שדרוג של המערכת הקיימת כגון הקמת שרתי SQL (בסיס נתונים). שדרוג מערכות ההפעלה ותוכנות אחרות של  Microsoft כגון תוכנות ה-office הפופולרית. התהליך עצמו דורש זמן הורדה (Down Time) שבו המשרד יכול להפסיד הרבה שעות עבודה. המטרה שלנו היא לצמצם כמה שניתן את הזמן הזה ולחסוך לעסק זמן מבוזבז.

מערכות תקשורת ורשתות

SySmarter הינה חברת שירותי מחשוב לעסקים המספקת יעוץ, הכוונה ותמיכה בכל מה שקשור לתקשורת בין מחשבים בתוך המשרד ומחוצה לו. שרותי VPN לחיבור עמדות מחוץ המשרד לרשת הפנימית. הרכבת מערכות העברת נתונים. ראווטרים, סוויצ’ים, Access point (הרחבת הרשת האלחוטית) שרותי VOIP  ומרכזיות IP.

שרתים וירטואליים

שרתים וירטואליים נותנים מענה מצוין לחיסכון בכסף. במוקם לרכוש ציוד יקר בעשרות אלפי שקלים ניתן היום לאחד את כל השרתים תחת מכונה פיזית אחת וליצור סביבת עבודה וירטואלית. ניתן להקים שרתי terminal שמספקים עמדות קצה וירטואלית ולחסוך בחומרה. ניתן להקים שרתים ארגונים כגון שרתי דואר, SQL, SharePoint,  ולחלק את המשאבים הקיימים לפי צורך העבודה. בכך מקטינים את עליות רכישת החומרה והצריכה בחשמל.

מעבר לעבודה ארגונית

אנחנו מאמינים שסדר בעבודה הוא א’ ב’ של הצלחה. היכולת לעבוד בצורה מאורגנת חוסכת המון זמן מבוזבז לחברה ומאפשרת שימוש נכון במשאבים. אם במשרד יש כמה מחלקות כמו, הנהלה, ראיית חשבון, מזכירות וכו’ רצוי אז ליצור סביבת עבודה לכל מחלקה בנפרד. ניהול כל מחלקה בנפרד מאפשר לעסק לשלוט על הנעשה ולחלק הרשאות לכל משתמש. כך יוצרים אבטחה פנימית על הקבצים המשותפים. עובדה בצורה ארגונית מתבססת לרוב על עבודה מול שרתים אך לא רק. גם חברות קטנות חשוב שיכולו לעבוד בצורה מאובטחת ומסודרת. אנחנו מספקים יעוץ מלאה ופתרונות מגוונים לכל חברה ומה שמתאים לה.

R

טיפול מהיר באירועי נזק / קריסה DR

ככל שענף שירותי IT משתכלל במטרה למנוע תקלות מראש, תקלות קורות. צוותי SySmarter ערוכים לתגובה מדויקת ומהירה, עפ”י המחויבות ללקוח. אנו מספקים תמיכה רציפה למנהלים ומשתמשי קצה תוך שימוש במתודולוגיות שירות וכלים נוחים.

R

רכש וניהול ספקי משנה

לקוחותינו נמצאים בצמיחה ודורשים עוד ועוד מחשבים, רוחב פס, שטח אחסון. הטכנולוגיה מתקדמת וחלופות חדשניות מחייבות שדרוג מערכות קיימות והטמעה של פתרונות חדשים.
SySmarter מספקת ללקוחותיה את החומרה, התוכנה ואת כל הפתרונות הדרושים עפ”י מפרטים ובהתאמה לצרכים. צוות SySmarter מספק ייעוץ מקצועי למקבלי ההחלטות ומבצע עבורם את הבדיקות, בחירות, רכישות, התקנות, הטמעות ואת הקשר עם הספקים בישראל ובעולם, כחלק מתפיסת האחריות הכוללת. ללקוח יש כתובת אחת לכל ענייני המחשוב העסקי – SySmarter.

R

ביצוע מעבר לפתרונות ענן

SySmarter נמצאת בחזית הידע המקצועי והיא ערוכה לספק ללקוחותיה את הפתרונות המתקדמים ביותר בכל תחומי המחשוב העסקי. SySmarter היא מן המובילות בענף שירותי IT בישראל ביישום פתרונות ענן – החל מתשתית גיבוי בסיסית ועד למערך מחשוב עסקי מלא בענן. אנו מלווים את לקוחותינו צעד-צעד במעבר לעידן החדש של המחשוב העסקי והארגוני.

R

מניעת תקלות טרם התרחשותן

אנו מפעילים כלים מתקדמים, כגון מערכת Atera, לניטור מערכות מחשוב ותקשורת המאפשרות זיהוי פוטנציאל לתקלות בטווח זמן המאפשר טיפול מונע. הניטור מתבצע באופן שוטף ורציף ומקיף את כל מערך המחשוב – חומרה, תוכנה ותקשורת – מאחרון המחשבים (והטלפונים החכמים) ועד למערכות הליבה והתשתיות.

R

אבטחת מידע ואסטרטגיות סייבר

התפקיד שלנו הוא לא רק לוודא שהכל עובד, אלא גם שהכל מוגן ובטוח. אנו מיישמים עבור לקוחותינו את הפתרונות והכלים המתקדמים ביותר לאבטחת מידע.