ייעוץ מחשוב ואינטגרציה

ייעוץ מחשוב ואינטגרציה היא מלאכה הדורשת תכנון מקדים והכרת דרישות המערכת והעסק. השינויים הרבים שעוברים על שוק הטכנולוגיה היום הם רבים ומהירים. כדי לבצע תהליך אינטגרציה צריך ידע נרחב במוצרים השונים הקיימים בשוק. לSySmarter יש ארגז כלים מושלם לביצוע תהליכי אינטגרציה שונים.

אבטחת מידע

אבטחת מידע בעסק זה עיקר דבר! תארו שהייתם מגיעים למשרד בבוקר בהיר אחד ולא יכולים לדעת כמה כספים חייבים לכם הלקוחות שלכם . כל הקבצים שלכם נפרצו ואין יותר מידע זמין, משהו הצפין לכם את כל הקבצים ואין לכם גישה יותר.

מחשוב ענן

הצטרפו גם אתם למהפכה ועברו למחשוב ענן, גבו את כל חומר המשרד בגיבוי ענן לשרתים וגיבוי ענן למחשבים. שתפו קבצים בין העובדים מכל מקום בעולם במהירות ובקלות. התחילו גם אתם במעבר חלק לאופיס 365 ולשאר שירותי הענן לעסקים – מרכזיות IP ושרתי סינון דואר..

פתרונות מחשוב

למד איזה פתרונות מחשוב קיימים לבית העסק. איך לחזק את המערכות ולשמור על מינימום זמן תחזוקה. תן לנו לספק לך תחזוקה מלאה לבריאות המערכת, פתרונות מחשוב יצירתיים וחדשנים. מערכות אנטי וירוס על המחשבים והשרתים, שיפור ביצועי המחשב וניקוי מזיקים

מערכות תקשורת ורשתות

SySmarter הינה חברת שירותי מחשוב לעסקים המספקת יעוץ, הכוונה ותמיכה השקשור לתקשורת בין מחשבים בתוך המשרד ומחוצה לו. שרותי VPN לחיבור עמדות מחוץ המשרד לרשת הפנימית. הרכבת מערכות העברת נתונים. ראווטרים, סוויצ’ים, Access point (הרחבת הרשת האלחוטית) שרותי VOIP  ומרכזיות IP.

שרתים וירטואליים

שרתים וירטואליים נותנים מענה מצוין לחיסכון בכסף. במוקם לרכוש ציוד יקר בעשרות אלפי שקלים ניתן היום לאחד את כל השרתים תחת מכונה פיזית אחת וליצור סביבת עבודה וירטואלית. ניתן להקים שרתי terminal שמספקים עמדות קצה וירטואלית ולחסוך בחומרה. ניתן להקים שרתים ארגונים כגון שרתי דואר, SQL, SharePoint,  ולחלק את המשאבים הקיימים לפי צורך העבודה. בכך מקטינים את עליות רכישת החומרה והצריכה בחשמל.

אבטחת מידע

פתרונות אבטחת המידע של סיסמארט נותנים מענה לכל צרכי הלקוח, בכלל זה מעבר לפעילות מתקדמת בעידן הענן. לקוחות סיסמארט יכולים ליישם בבטחה ועם שקט נפשי אסטרטגיות חדשניות וחסכוניות כגון שרתים וירטואליים, שירותי אונליין, תקשורת שיווקית ועסקית במרחב הדיגיטלי וכל זאת ע”י טכנולוגיות אבטחת המידע החדשניות שלנו .

שירותי מחשוב לעסקים

שירותי מחשוב הינו הבט חשוב מאין כמוהו כשמדובר במקומות בהן הארגון מתבססת על פעילותו. במשרדים וחברות רבות תחזוקת מחשבים שוטפת ומקצועית מהווה את ההבדל המהותי לפעילות תקינה, יעילה ופרודוקטיבית של חברות רבות. במסגרת שירותי המחשוב המוענקים לחברות רבות על ידנו הארגון מבצע התייעלות וחסכון תוך התקדמות טכנולוגית ושיפור תהליכים .

סיבות לאובדן מידע

61% מהארגונים דיווחו כי בשנה האחרונה הם חוו אירוע אחד משלושה: נפילת מערכות IT (כ-37%), אובדן מידע (29%) או פרצת אבטחת מידע (23%). הנזקים שאירעו בעקבות אותם אירועים הם: אובדן פרודוקטיביות של העובדים (45%), אובדן רווחים (39%), אובדן לקוחות והפחתת נאמנות של לקוחות (32%) ואובדן הזדמנויות עסקיות או הפסד למתחרים (27% כל אחד).

%

אובדן מידע בשל תקלה ברכיב

%

וירוסים/כופר

%

השחתה / תקלת תכנה

לקבלת ייעוץ חינם !