מגזרים עסקיים

עורכי דין

חברות יבוא ויצוא

מקצועות חופשיים

רואה חשבון ויועצי מס

מרפאות מומחים

אדריכלים

חברות הנדסה

קבלני בניין

שותפים עסקיים : 

לפני מספר חודשים פניתי אליכם במטרה לסייע לי באחזקת הרשת הארגונית של משרדי, משרדי עורכי הדין אלטשולר. בשל התחרות הקשה בתחום הסתייגתי מיכולתכם למתן פתרונות, אך לאחר התלבטות החלטתי לתת לכך הזדמנות ולנסות את שירותיכם. היום אני יכול להעיד ! ואני שמח להחמיא לכם על שבזמן קצר יחסית הצלחתם להציג תוצאות מעולות , ובהתאם לביצועים  שהיו חשובים לי .  התרשמתי לטובה משני מאפיינים מהותיים: מקצועיותכם ? זו באה לידי ביטוי ב”תוצאות בשטח”, ברמה הטכנולוגית שהצגתם בפניי, בהתאמה בין מה שהובטח לי לביצוע בפועל, בבקרה המתמשכת ובירידה לפרטים בהתכתבויות בינינו. רמת השירות ? המענה המהיר לו זכיתי ,  מראה את רצינותכם ואת מסירותכם אליי כלקוח. התשובות האמיתיות והשיתוף שלי בתהליך מעידים, בעיניי, על אמינותכם. גם כששאלתי שאלות בשל חוסר-הבנתי בתחום, טרחתם להסביר לי שוב ושוב, ובסבלנות. הרווחתם ביושר לקוח מרוצה, ואמליץ עליכם בפה מלא לעמיתיי ולחבריי!

חיים אליאסי

עורך דין ונוטריון, אלטשולר עורכי דין

ברצוני לציין את השירות המקצועי והייחודי אותו הקדשתם. המסירות והחדירה להצלחה שירתו נאמנה את משרדנו. הבאתם ניסון רב לתחום הפעילות פריפומנס שהתבצעה דרך אתר החברה, ובעזרתכם ידענו למקסם את היכולות לכדי תוצאות מידיות. הצגתם פתרונות 360, מה שנתן לנו את הבטחון בבחירת הספק.

יולי ליפשיץ

אדריכלית, ליפשיץ אדריכלים

Aenean consectetur ipsum ante, vel egestas enim tincidunt quis. Pellentesque vitae congue neque, vel mattis ante. Lorem Ipsum

Job Role, Company

חיפשתי את האדם שיצליח לבנות עבורי רשת מחשוב מתקדמת ומאובטחת. באתי עם דרישות והתרשמתי מהמקצוענות והמחשבה על הפרטים הקטנים. הרעפתם לאורך כל הדרך תחושת ביטחון, יחס לבבי ובעיקר פתרונות יצירתיים וערך מוסף לכל צורך שהעלתי. סיסמארטר מלווה אותנו עד היום בכל נושא רשת המחשוב . ישר כוח!

יצחק שמרלינג

מנכ"ל, ש.מ רו"ח ויועצי מס

Headquarters

לקבלת ייעוץ חינם !