ניהול רשתות תקשורת

תשתיות תקשורת חכמות המאפשרות לעסק לעבוד בתיאום וביעילות

מערכי מחשוב עסקי כוללים תשתיות חומרה ותוכנה ותשתיות תקשורת, שמאפשרות תקשורת פנים ארגונית וחוץ ארגונית מסודרת, מבוקרת ומאובטחת. תשתיות תקשורת מחברות את כל התחנות במערך המחשוב העסקי ליחידה אחת שיכולה לעבוד בתיאום לטובת היעדים העסקיים והמסחריים של העסק. ככל שעולם העסקים הופך ליותר תלוי מחשוב ויותר דיגיטלי כך עולה החשיבות של תשתיות התקשורת רשת תקשורת היא משאב מרכזי וקריטי, והשבתת שירות או אובדן מידע עלולים לגרום נזק כלכלי לארגון. מומחי רשתות התקשורת של אופק מבטיחים תקשורת רציפה, איכותית ואמינה. תשתיות התקשורת שלנו בנויות על שרידות גבוהה, בזכות התכנון המפורט המשתמש בפריסת נתבים ומתגים בתצורת אשכולות (Cluster) וניהול נכון המספק ביצועים גבוהים ושרידות יתרה. בניית טופולוגיית הרשתות על ידי המומחים של SySmarter מאפשרת רמות ניהול שונות בהתאם לצורכי הארגון ויכולות גידול מודולרי. בחירת שותפים עסקיים חזקים ומובילים בתחומי הטכנולוגיה והציוד, וחדשנות מוצרים, מאפשרות ללקוחות אופק להיות הראשונים לחוות את העתיד. מרבית המקרים שבהם לקוח מאבד מידע או רצף קישוריות יכולים להימנע באמצעות פתרונות שרידות ויתירות של רשת תקשורת הנתונים. לקוחות אופק יכולים ליהנות משירותי גיבוי רשתיים המתבססים על רשתות תקשורת המתוכננות בקפידה עם דגש על מקצועיות, ניטור שרתים ותחזוקה נכונה.

מרבית מהעסקים הקטנים עובדים כיום בתצורת “קבוצת עבודה” , כלומר תקשורת מחשבים מבוצעת בתוך קבוצת מחשבים קטנה המקושרת בינה לבין עצמה. בצורה כזאת יש אפשרות לנהל ולשתף מידע בין העמדות. אפשר להעביר ולשתף מסמכים. לשתף מדפסות שמחוברות למחשבים ברשת ועוד.הבעיה מתחילה כאשר לא כל העמדות שוות אחת לשנייה. תופעה זאת היא מוכרת וידועה ברוב החברות הקטנות ובינוניות, לא בכל המערכות במשרד קיימת אותו מערכת הפעלה או מורכב אותו הציוד. לכן יכול להיווצר פער משמעותי בתקשורת המשרד השוטפת בין העמדות. ה”אג’נדה” של SySmarter שירותי המחשוב לעסקים היא ליצור סביבת עבודה זורמת וחלקה וכמובן בעלת אבטחת מידע חזקה.

על מנת שהעמדות השונות או השוות יוכלו לתפקד בצורה חלקה יש את הצורך להעביר את ניהול הרשת למכונה חזקה אחת שתיתן הרשאות נכונות לשימוש ברשת ותווסת את התנועה בצורה חכמה. מכונה כזאת נקראת שרת. השרת מאפשר חלוקה נכונה של הרשאות משתמשים. חלוקה נכונה של משאבים כמו מדפסות וסורקים בין המשתמשים. אפשרות לשיתוף קבצים בין מחלקות ואבטחתם. גיבוי כולל ועבודה מהירה , ניהול חכם ומאובטח של רשת צריך לעבוד דרך “חומת אש” בסיסמארט שירותי מחשוב מתקדמים אנו מנהלים את החברות שלנו דרך חומות האש המתקדמות בשוק ובכך מאפשרים לעסק עבודה חלקה מול שירותי האינטרנט ושירותי הרשת הפנימית

בין כל עמדות המחשב יש צורך בהרכבת סוויץ’ (נתב) שמאפשר מעבר נכון של נתונים. ניהול הסוויץ’ מאפשר מתן הרשאות למשתמשים שזקוקים למעבר נתונים גבוה והגבלת העברה של משתמשים אחרים. ניהול הרשת מתבצע קודם כל על ידי הכנת תוכנית עבודה מול הלקוח. אנחנו מחלקים את רשת המחשבים למחלקות וקבוצות עבודה ומספקים הרשאות לכל קבוצה שמאפשרות לנו להחליט לאן כל אחד יכול לגשת גם ברשת הפנימית וגם ברשת האינטרנט החיצונית. חלוקה זאת יוצרת מערכת תמרורים ורמזורים לרשת ומאפשרת מניעת התנגשיות בין החבילות הנושאות את הנתונים ומעבר בטוח ומהיר.

שלושה פרמטרים קובעים את איכות תשתיות תקשורת בעסק : התאמה לצרכים המיידיים, גמישות לצרכים עתידיים ,ואיכות המוצרים והפתרונות :

  • רשתות טלפוניה ומרכזיות IP
  • חדרי מחשבים, חדרי שרתים וארונות תקשורת
  • חיבור נקודות קצה – מחשבים, טלפונים, תחנות עבודה, שרתים וכד’
  • התקנה וקונפיגורציה של נתבים ומתגי תקשורת
  • יישום רשתות מבוססות סיבים ונחושת ורשתות אלחוטיות

 

פיקוח ובקרה 24/7 על תשתיות תקשורת

תקינותן ותפקודן השוטף של תשתיות תקשורת הן קריטיות לפונקציונאליות וליעילות של מערך המחשוב הארגוני כולו, ולכן גם לתפקוד העסקי. תשתית התקשורת העסקית נמצאת תחת פיקוח ובקרה מתמידים, כחלק מן האחריות הכוללת למערך שירותי IT של הארגון. באמצעות כלים מתקדמים, ניתן לא רק לטפל בתקלות אחרי התרחשותן, אלא אף לזהות מראש פוטנציאל לתקלות ולפעול למניעתן.

תשתיות תקשורת מאובטחות באמצעות פתרונות אבטחת מידע וגיבוי מתקדמים

מי אנחנו

SySmarter פתרונות מחשוב לעסקים מאמינה שניהול חכם של מערכות המידע יכול וצריך לתרום להצלחה העסקית שלך. לכן אנו מציעים שירותי מחשוב חכמים, מקצועיים, זריזים ויעילים, שחוסכים הרבה מאד זמן, כסף וכאבי ראש. פתרונות מחשוב חדשניים ומותאמים אישית, צוות מקצועי ושירות מעולה, הם בדיוק מה שהעסק שלך צריך כדי שהטכנולוגיה תעבוד בשבילך במקום להיפך.

%

זמינות

%

חסכון בהוצאות

%

יעילות

שירות