שירותי תמיכה טכנית הם שירותים המאפשרים “ראש שקט” ללקוחותיה , וידיעה שברקע ניצב צוות מנצח. אנו מספקים נוחות בפתיחת קריאות שרות גם בטלפון וגם בממשק יעודי שמאפשר פירוט מלא של התקלה וצירוף תצלומי מסך וכל זה בלחיצת כפתור. המטרה שלנו בתור חברה שמספקת שירותי מחשוב לעסקים היא לתת נגישות לכל אדם למיטב הטכנולוגיות הקיימות כיום.

תמיכה בתוכנות צד ג'

מעבר לתקלות הקיומות במערכות ההפעלה של המחשבים ישנם הרבה מאוד תוכנות שנקראות תוכנות צד ג’, אלו הן תוכנות אשר משרדים רבים עובדים מולן. תוכנות ERP למינהן כגון זום או פריוריטי, תוכנות לראיית חשבון או ניהול כספים כמו חשבשבת, חישובית, שיקלולית וכדומה. לרוב לתוכנות הללו יש תמיכה מצד החברה שמספקת אותם אך במקום שהעובד שעסוק בדברים אחרים יסתבך מול אותה תמיכה טכנית של התוכנה כל מה שצריך לעשות זה להודיע לנו על התקלה ואנו יוצרים קשר עם אותה חברה ועובדים ישירות מולה.

טכנאי שטח

לא את הכל ניתן לפתור דרך הטלפון, לכן צוות הIT שלנו מורכב גם מטכנאיי שטח שמוכנים לפעולה בזמינות מיידית. במידה ונפל לכם השרת ואין אפשרות להפעיל אותו מחדש כל מה שיש לעשות זה ליידע אותנו ואנחנו ניהיה שם תוך שעה. טכנאי השטח שלנו מגיע כל חודש לביקור חודשי ומוודא שאכן הכל עובד כמו שצריך מקרוב. אנו מאמינים שתחזוקה חודשית ממזערת את כמות התקלות ומאפשרת לנו לספק לכם תמיכה טכנית אישית באווירה ביתית

תמיכה טלפונית

שירותי תמיכה טכנית כוללים בתוכם תמיכה טלפונית, שירותי המחשוב שלנו מספקים לכל הלקוחות שלנו מענה טלפוני זמין בשעות הפעילות. מאחורי השפורפרת יושב טכנאי מחשבים מוסמך שמוכן לעזור ולפתור כל תקלה או בעייה שקיימת. בין אם אתם לא מצליחים להדפיס או שמא המחשב לא עובד אנחנו נעזור לכם.

תמיכה טכנית לעסקים

שרותי המחשוב שלנו כוללים תמיכה טכנית במגוון רחב מאוד של מוצרים. אנחנו מעוניינים ליצר ללקוחות שלנו חבילת שרות מלאה.
חבילה שתאפשר ללקוחות לשפר את קצב גידול העסק שלו. אנחנו מבנים שכאשר ניתן 100% ללקוחות ונאפשר להם לגדול, אנחנו נגדל ביחד איתם סיטואציה של “Win Win”.
אנחנו מספקים תמיכה טכנית ושקט נפשי תחת קורת גג אחת. לקוחות סטארט יודעים תמיד שעומד מאחוריהם צוות גדול שזמין לתתן מענה ותמיכה לכלל שירותי המחשוב

סיבות לאובדן מידע

61% מהארגונים דיווחו כי בשנה האחרונה הם חוו אירוע אחד משלושה: נפילת מערכות IT (כ-37%), אובדן מידע (29%) או פרצת אבטחת מידע (23%). הנזקים שאירעו בעקבות אותם אירועים הם: אובדן פרודוקטיביות של העובדים (45%), אובדן רווחים (39%), אובדן לקוחות והפחתת נאמנות של לקוחות (32%) ואובדן הזדמנויות עסקיות או הפסד למתחרים (27% כל אחד).

%

אובדן מידה בשל תקלה ברכיב

%

וירוסים/כופר

%

השחתה / תקלת תכנה